Hakkımızda

 

Şirket Profili


Amatör ruhla profesyonel çalışma anlayışını hedefleyen firmamız, yaptığı, yapacağı tüm çalışmalarla çelik konstrüksiyon, makine imalatı, makine parça imalatı… vb sektörüne hizmet etmeyi amaçlamıştır.

Kısa sürede yaptığımız çelik konstrüksiyon ve çelik çatı çalışmalarıyla sektörümüzde iyi bir yer edinen firmamız kalite ve güvenin adresi olmuştur. Firmamız bünyesinde genç, idealist bir ekip her geçen gün kendini yenileyerek bu sektördeki çalışmalarına devam etmektedir. Şirketimiz 2010 yılında kurulmuş olup çelik sektöründe hizmet vermektedir. Aylık üretim kapasitemiz 300 tondur. Referans bölümünde yer alan bir çok çelik projenin imalatını ve uygulamasını yapmıştır. Firma çalışanlarımız tecrübeli ve deneyimli olmakla birlikte; imalat kısmında ve şantiye montajında mutlaka bir mühendis imalatın başında olup, imalat sonrası çıkacak sorunların önüne geçmektedir.

Hizmetlerimiz

Aşağıdaki kategorilerin projelendirilmesi imalatı ve montajı tarafımızca yapılmaktadır, yazabiliriz.

ikon

Çelik Konstrüksiyon Sanayi Yapıları

ikon

Çelik Binalar


ikon

Çelik Konstrüksiyon Depo ve Hangar Binaları

ikon

Yapı Güçlendirme


ikon

Makine İmalatları

ikon

Çelik Çatı Uygulamaları


ikon

Malzeme Taşıma Kasaları

ikon

Çatı ve Cephe Kaplamaları


 

İnşaat sektöründe dinamik bir takım ruhuyla her işi %100 başarı ile sonuçlandırarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak önceliklerimiz arasındadır.Müşterilerimiz için değer yaratacak performansta çalışma gösterip portfoyümüzü genişleterek ilerlemek ve personel istihdamını artırarak gelişmeyi maçlıyoruz.Pafta,çalışanlarının sosyal imkanlarında her yıl gelişme göstermesini sağlayarak firmamızı ve çalışanlarımızın standartlarını yükselterek gelişmeye devam diyoruz.Çalışma stratejimizi genişleterek inşaat sektöründe öncü firma olma yolunda ilerliyoruz.

 

MİSYON


İnşaat sektöründe dinamik çalışmamızla yaratıcı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını fonksiyonel çözümlerle karşılarız.Takım ruhu ve işleri olması gerektiği gibi olması gerektiği zamanda teslim etmek bizim için önemlidir.Pafta olarak,müşterilerimiz ile saygılı ve dürüst ilişkiler kurarak güvenilir ve kaliteli hizmeti her alanda sağlamak ilk önceliğimiz


KALİTE VE İSG POLİTİKAMIZ


Kaliteli bir yönetim için ; müşteri talepleri zamanında,en ekonomik ve güvenilir şekilde karşılamak,verilen hizmette taviz vermemek ve kalitenin sürekli iyileşmesini sağlamak için ihtiyaç analizini yaparak stratejimizi belirleriz. Kurumsal prosedür ve talimatlar dahilinde süreçlerin kontrollü bir şekilde devamını sağlarız.Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle bütçe uygunluğunu dengede tutarak da müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışırız.


İSG POLİTİKAMIZ


İşçi sağlığı ve güvenliği risklerini belirleyerek,risklere karşı gerekli tedbirler alırız.Yürürlükte bulunan mevzuat,yasa ve kanunların yükümlülüklerini yerine getiririz.Gerekli eğitimleri vererek acil durumlara karşı hazırlıklı hale geliriz.İş güvenliğini oluşturacak sistem performansını uygun denetimlerle sürekliliğini sağlarız.